Tite Plus 0610

Muralo AKRILINĖ DANGA Tite Plus M 0610
Muralo Tite Plus M 0610

Aprašymas
Tite Plus yra specialios sudėties hidroizoliacinė akrilinė danga, kuri efektyviai padengia, sandarina ir apsaugo nuo vandens poveikio išorines ir vidines mūrines sienas. Danga apsaugo paviršių nuo drėgmės, vandens ir lietaus prasiskverbimo, atlaiko 6 svarų (2,72kg) vandens statinį slėgį. Dangos kompozicija yra klampus mišinys su pluoštiniu užpildu, užpildo plonus plyšius, tuštumas ir užmaskuoja blokų sujungimus. Akrilinė danga Tite Plus greitai džiūva, sluoksnio džiovinimo trukmė mažesnė nei 1val. Išdžiūvusi danga yra mažai blizgi, smėlio faktūros, kieta, gerai nusivalo.
Panaudojimo
sritys
Naudojama ant visų dažytų ar nedažytų vidaus ir lauko mūrinių paviršių, tokių kaip šlakų blokų, betono blokelių, plytų mūro, tinko, akyto betono, ir kt. Danga taip pat gali būti naudojama medinių ir gruntuotų metalinių paviršių, esančių greta mūrinių gruntuotų plotų, apdailai.
Paviršiaus
paruošimas
Dažomas paviršius turi būti švarus, nedulkėtas, be teršalų, pelėsių, kalkinių apnašų, riebalinių dėmių ar besilupančių senų dažų.
Mūriniai paviršiai, padengti irstančiais dažais, turi būti nušveisti grandikliais arba smėliasrove. Nugrandytus paviršius, prieš dengiant Tite Plus danga, nuplauti vandens srove po spaudimu.
Pelėsius nugrandyti, nuplauti su specialiu mišiniu: 2,5 galono vandens 1 puodelis balintojo ir 1 puodelis TSP ir leisti mišiniui įsigerti 30min. Po to, paviršių, prieš dažant, praplauti.
Tirpių druskų baltos apnašos, susidariusias ant mūrinių paviršių dėl drėgmės, turi būti pašalintos prieš dažant Tite Plus. Rekomenduojama valyti standžiu metaliniu šepečiu, po to praplauti silpna druskos rūgšties tirpalu (1dalis druskos rūgšties + 5 dalys vandens).Po to viską nuplauti švariu vandeniu.
Su Tite Plus galima užtaisyti smulkius įtrūkimus, o didelius plyšius, prieš dažymą, reikia užlyginti cementiniais mišiniais. Mūriniai paviršiai, per kuriuos eina varvantys vamzdžiai, užsandarinami hidrauliniu cementu.
Linkę rūdyti metalai, dėmėta (ar sakinga) mediena turi būti gruntuojami Muralo rekomenduojamais gruntais. Nauji ar nedažyti mūriniai paviršiai, pirmiausia, gruntuojami su Muralo Ultimate 562 Eterior Latex Primer.
Naudojimas
Dažoma teptuku ar voleliu. Tačiau voleliais negalima taip kokybiškai užpildyti paviršiaus porų ar įtrūkimų, kaip teptukais. Tinkamiausi yra trumpų sintetinių šerių teptukai. Prieš dažant, teptukus reikia sudrėkinti. Dažoma įtrinant į poras ar plyšelius Tite Plus, pirma dengiant nedažytus paviršius ir pereinant į dažytus.
Jei naudojamas volelis, tinkamiausias būtų ilgesniais plaukeliais.
Nudažius pirmą sluoksnį, reikia apžiūrėti paviršių ir mažas skylutes papildomai užtepti Tite Plus.
Sluoksnių skaičius
Dažniausia pakanka vieno sluoksnio. Papildomas sluoksnis suteiks geresnę apsaugą.
Spalva
Sumaišytos spalvos; balta, kuri gali būti spalvinama Muralo universaliomis spalvinimo pastomis.
Išeiga
6-23 kv.metrai iš vieno galono (3,78 l), priklausomai nuo paviršiaus poringumo
Džiovinimo trukmė
30-60 min, priklausomai nuo dangos storio ir aplinkos sąlygų
Išvaizda
Smėlio tekstūra
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje

© 2021 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.